Po wielu porażkach wreszcie nadeszła POMOC :)

Szanowni czytelnicy tego forum wreszcie udało mi się coś napisać dla potomności.  Mam ponad 40 lat i w pewnym momencie doznałem bardzo nieprzyjemnej dolegliwości zdrowotnej.  Po prostu spadło mi bardzo libido. Jeszcze seksu mi sie jakoś chciało, ale gdy dochodziło do zbliżenia moje przyrodzenie po chwili odmawiało posłuszeństwa.  To dla faceta w moim wieku jest chyba tragedia i tak też się czułem. Jak zapewne wielu z Was zacząłem szukać pomocy w internecie.  Odrazu widać pełno ogłoszeń z viagrą i jej podróbkami. To jest szok co można kupić 🙂 Ale na pewno mnie w konia nie zrobią 🙂 Tak myślałem.  Niestety pierwsze dwa preparaty które kupiłem niby działały, ale było to bardzo słabe działanie które w końcowym efekcie i tak było dość mizerne.

Nie załamując się szukałem dalej i trafiłem na produkt który właśnie chcę polecić innym. Tenacity jest właśnie bohaterem tego artykułu. Zapoznałem się dokładnie z opisem i skonsultowałem ze sprzedawcą. Po czym zakupiłem preparat. Faktem jest, że juz po dwóch porażkach wreszcie oczekiwałem czegoś skutecznego.  No i zakup okazał się strzałem w 10-tkę! Po 3 dniach chyba nastapił przełom. Erekcja wróciła a moja witalność seksualna w sposób logarytmiczny wzrastała!  W tej chwili już zakończyłem kurację, a seksem mogę się cieszyć jak kiedyś.  ja kupiłem ten preparat w sklepie pro medica , ale tez widziałem chyba na sklepzielarski.com.pl – tutaj jednak jest droższy.

Pozdrawiam wszystkich!

9 komentarzy so far:

 1. jakies trzy miesiące temu stosowałem ten preparat. Jest jak najbardziej skuteczny!

 2. z chłopakami od pewnego czasu szukaliśmy właśnie czegoś takiego 😉 Widać że skład ma zupełnie inny od podobnie działających środków. Spróbuję, spróbuję ….

 3. Też brałem te kapsułki i byłem bardzo zadowolony. myślę osobiście, że to bardzo dobra alternatywa do viagry.

 4. po tym jak to opisałeś też kupiłem. i jest ok. tylko biorę przed stosunkiem. nie robię kuracji, aby na dłużej starczyło.

 5. Sprawy intymne sa zbyt ważne, zeby powierzyć je przypadkowi.
  Zapewne szereg tutaj podanych preparatów i „sposobów” jest dobrych, ale zwykły człowiek skad ma wiedzieć, co DLA NIEGO konkretnie jest dobre, własciwe i nieszkodliwe, czyli bezpieczne?.
  Jednak lepiej poradzić sie lekarza.
  W kazdym wiekszym miescie sa lekarze seksuolodzy.