Muszę to napisać. Erexor to moje odkrycie.

Ach jak trudno tutaj się dostać ze swoją opinią. Ale w końcu po wielu prośbach się udało ;). Może od razu przejdę do pewnych sugestii i ustaleń których dokonałem w ostatnim roku. Jestem facetem w średnio-młodym wieku i wiadome jak to jest w naszym (chłopskim) gronie. Każdy chce mieć „fajnego” … Jako, że jestem człowiekiem często jeżdżącym po Europie pochodziłem swojego czasu po niemieckich sexshopach. Jeszcze od razu dopowiem iż takiej ilości erotycznych zabawek i afrodyzjaków jeszcze w Polsce nie widziałem. No ale to nie jest temat tego tekstu. Moim celem była pompka do powiększania penisa. Chciałem sprawdzić jej działanie. Jednak przy wyborze pojawił się problem i oczywiście jako człowiek nie bojący się wyzwał zapytałem miła panię sprzedawczynię o poradę.

O dziwo pani zaproponowała mi pompkę jako dodatek. Głównym artykułem który poleciła był Erexor, preparat powiększający penisa. Lekko się zdziwiłem, bo jak jakieś kapsułki mogę powiększyć penisa. Do tego cena prawie 61 Euro wcale nie była mała. Dodatkowo pompka i 100 Euro było do wydania. No sumka całkiem nie mała, ale jak ma zadziałać to długo się nie zastanawiałem. Kupiłem i z wielka niecierpliwością postanowiłem czekać na efekty. śmiechu i żartów była niemiara jak pokazałem żonie mój nabytek. Ale mając takę dziewczynę nie muszę się chować z erotycznymi gadżetami. Zabawa z pompkę razem z kobietę jest ekscytująca!

Oczywiście w międzyczasie zgodnie z instrukcję zażywałem kapsułki Erexor, codziennie rano. No i wszystko pewnego dnia się okazało. W trakcie jednego z późniejszych zbliżeń z moją dziewczynę usłyszałem tekst w rodzaju:

„Kochanie! Coś Ci się stało? Czuję coś większego w środku!”

Aż mnie zatkało. No byłem w zupełnym szoku. Efekty powiększenia odczuła moja partnerka. Przecież o to chodziło!

Więc wydatek tych 100 Euro się opłacił. Efekt jest odczuwalny i Erexor spełnił swoje zadanie. Myślę osobiście, że ta pompka też zrobiła swoje. Ale ja mam nadzieję, że efekt może być jeszcze większy. Dokupiłem drugie opakowanie. Nawet znalazłem ciekawą ofertę w sklepie POWIĘKSZANIE PENISA , i tam kupiłem, ale później zobaczyłem nawet fajny zestaw w sklepie Erekcja. Naprawdę polecam taki zestaw. Pompka plus Erexor.

Mam nadzieję, że ktoś czyta to forum 🙂

P.S. Jeszcze dodam, może to moja sugestia jakaś wewnętrzna, ale przy codziennym zażywaniu Erexora-a nigdy nie miałem kłopotów z erekcję czy pożądaniem. Ale tak szczerze myślę, że składniki tego preparatu też poprawiają te sprawy.

35 komentarzy so far:

 1. to mi sie podoba. Właśnie na taka opinię™ czekał‚em. na innych forach jakieś› ‚wypociny’ i zdania bez sensu. Dzię™kuję™ ci kolego.

 2. W Edynburgu penimax kosztuje 99 funtów. Nie wiecie, czy jest możliwość‡ wysł‚ania do Szkocji?

 3. Spadaj pajacu. Bardzo proszę™ o kasowanie takich wypowiedzi. Nie róbmy dziadostwa. jak ktoś nie jest zainteresowany tematem niech spada!

 4. Ja też jak powyżej kolega jestem posiadaczem penimax. I powiem, że w ostatniej kwestii w ps. miał‚ 100% racji™. Erekcję mam super i ciągle ochotę. Co do powiększania nie wiem bo dopiero 3 tygodnie stosuję™.

 5. Działa, dział‚a. Nie ma co się™ oszukiwać‡. Ja stosowałem z pompka i efekty są widoczne. Może nie 10cm jak gdzieś to reklamują, ale jestem zadowolony. Do tego chyba warto raczej w Polsce kupić niż sprowadzać‡ z Niemiec.

 6. Tak w Polsce można, tylko UWAŻAJCIE. Już chyba gdzieś› to czytałem. Znajomy kupił‚ za ‚grosze’ w jakimś sklepie to nie dosyć‡, że nic nie działało to miał‚ po 2 miesiącach telefon o tym, że mogę od niego odkupić‡ puste opakowanie. To dopiero jaja!

 7. Kiedyś› tez się™ interesował‚em tym tematem i wiem, że cena na zachodzie nie schodzi poniżej 59 Euro. Czyli w Polsce musi byc‡ podobna. Nikt przecież nie dokłada do interesu. Wię™c uważajcie na SUPER OFERTY.

 8. ja znalazł‚em taką ofertę™ ! 69zł‚ ! hhe 🙂 to jest okazja!

 9. No facet! Dział‚a. Nawet jak na zdrowy rozum poczytasz o skł‚adnikach i zasadzie działania to wszystko jest logiczne. Pompka dodatkowo przyspiesza efekt. Ja mogę™ to potwierdzić‡ bo stosuję i superaś›nie jest do tej chwili.

 10. Dział‚a na 100%. Jestem kobietą wiem co mówią™. Nie wierzcie w małe penisiki 🙂

 11. A co powiecie o preparacie Penis Fit ,czy ktoś z Was to zażywał‚ i z jakim efektem , bo ja to coś zamówił‚em we wtorek i myślę , że niedł‚ugo sam się™ przekonam co to jest warte. A tak poza tym przez rok używałem pompki™ i krem largo,w ten sposób uzyskał‚em podczas erekcji dodatkowo 1cm,ale nie wiem czy na trwał‚e. Oby.

 12. ja używam penimax od 23 dni. tak sobie policzył‚em. Na pewno penis w trakcie trwania erekcji jest wiele grubszy. I po akcie nie jestem ‚zmę™czony’. Szybko mogę™ 2 raz.

 13. LUDZIE to tylko reklama tego produktu. Przy zakupie z tej strony (…adres usunię™ty… ) nie macie gwaranci oryginalności lub terminu ważnoś›ci, której nie ma na tych produktach (celowo). To samo tycz się tej strony (… adres usunię™ty …). A ta pompka w zestawie to pic na wodę™ jakość‡ i funkcjonalność‡ żenująca.
  Jakiś› czas temu kupił‚em taki zestaw Penisfit + pompka z (… adres usunię™ty…). i co się™ okazał‚o opakowanie było niezabezpieczone reszty można się tylko domyślać‡. Chciał‚bym zaznaczyć, że nie tylko ja został‚em zał‚atwiony w ten sposób. Znam kilka takich przypadków, o których dowiedział‚em się™ bezpoś›rednio w sklepie. Sam sprzedawca powiedział mi ze bardzo ciężko kupić‡ oryginalne produkty takie jak: penimax, penisfit, penisxl itp. Można zauważyć‡ różnicę w cenie tych produktów jest ona rzeczywiś›cie duża. Produkty do 100zł‚, które się™ najczęściej spotyka są to podrabiane lub okres ich ważności uległ‚ przedawnieniu. Więc każdy, kto kupuje drożej do 200zł‚ i więcej myś›li, że kupił‚ oryginalny produkt, Cwaniactwo ludzi, którzy tym handlują nie zna granic.

 14. sprzedam urządzenie do powiększania penisa, Peni Master, nowe! w sklepie ponad 800zl u mnie niecale 500zl, zapraszam gg 10288408

 15. Witam.
  W zasadzie jestem tylko biernym obserwatorem tego rodzaju opinii, ale tym razem muszę coś napisać‡. Chamstwo i bezczelność‡ pewnych opinii na tym forum jest zadziwiająca.

  Chciałem odnieść się™ do opinii osoby o pseudonimie ‚Kubika’.
  Jako osoba pracująca w marketingu bez zbę™dnej analizy widać‡, że jest to czł‚owiek pozbawiony skrupułów w dążeniu do celu. Opinia tej osoby jest wrę™cz śmieszna i w podstawowych punktach widać‡, że nastawiona negatywnie do firmy która posiada wymienione sklepy w internecie.

  Odniosę się™ przykładowo:
  1. „Przy zakupie z tej strony (…adres usunię™ty…) nie macie gwarancji oryginalnoś›ci lub terminu ważności, której nie ma na tych produktach (celowo). To samo tyczy się™ tej strony (…adres usunię™ty…). ”

  – Skąd ta osoba może wiedzieć‡, że klient nie ma gwarancji oryginalnoś›ci jak i daty ważnoś›ci tego produktu. Dodatkowo sł‚owo w nawiasie – celowo.

  Celowo co? Celowo nieznana osobo, chcesz podważyć wiarygodność‡ tej firmy, aby sam sprzedawać wię™kszą ilość tego rodzaju produktu?

  Muszę™ zaznaczyć‡, że kupiłem produkt w tej firmie, ale z innej strony i data ważnoś›ci był‚a wyraźnie napisana na opakowaniu.. Dostał‚em paragon fiskalny który potwierdza legalny zakup. Wyobrażasz sobie firmę™ która wystawia paragony na fikcyjne produkty? Nie rób sobie czł‚owieku kpin i lepiej zacznij uczciwie pisać‡.

  Nastę™pne zdanie:
  2. „To samo tycz się™ tej strony (…adres usunię™ty…)l. A ta pompka w zestawie to pic na wodę jakość‡ i funkcjonalność‡ żenująca.”

  – No jeżeli firma Toy Joy produkuje zł‚e jakościowo produkty to tylko mogą™ Ci polecić‡ chińskie wyroby. Na pewno bę™dziesz bardzo zadowolony 🙂

  3. Jakiś czas temu kupiłem taki zestaw Penisfit + pompka z (…adres usunię™ty…) i co się™ okazało opakowanie był‚o niezabezpieczone reszty można się™ tylko domyślać.

  – Nie zabezpieczone, a reszty można się™ domyślać. Polecam lekturę™ książek s-f A! Możesz nie wiedzieć‡ co to znaczy. Już tłumaczę scence-fiction. W wikipedii na pewno znajdziesz wytłumaczenie 🙂

  4. Chciał‚bym zaznaczyć‡ ze nie tylko ja został‚em załatwiony w ten sposób. Znam kilka takich przypadków, o których dowiedział‚em się™ bezpośrednio w sklepie. Sam sprzedawca powiedział‚ mi ze bardzo ciężko kupić‡ oryginalne produkt takie jak: penimax, penisfit, penisxl itp. Można zauważyć‡ różnicę w cenie tych produktów jest ona rzeczywiś›cie duża.
  – To już po prostu żenada. Sam sprzedawca powiedział‚ Ci, że trudno kupić‡ oryginalne produkty. Wię™cej się™ facet nie pogrążaj bo łzy współ‚czucia płyną mi po policzkach. Masz rację™! Sprzedawca sam robi sobie krypto reklamę™. A dodatkowo mówił Ci, że załatwił w ten sposób kliku klientów. A ty wiedząc o tym zakupiłeś› produkt. Tu nawet nie ma czego komentowć.

  5. Produkty do 100zł‚, które się™ najcz궛ciej spotyka są to podrabiane lub okres ich ważnoś›ci uległ‚ przedawnieniu. Wię™c każdy, kto kupuje drożej do 200zł i wię™cej myś›li, że kupił‚ oryginalny produkt, Cwaniactwo ludzi, którzy tym handlują nie zna granic.

  – No właśnie. Całą prawdę pokazałeś na końcu.
  Tego właściwie nie ma co komentować. Żal wielki. Żal.

  Ja mam swoje zdanie. A czytając takie opinie szkoda mi czasu spę™dzonego na ich czytanie.

 16. Ale numer. Polecam moderatorom tego forum sprawdzanie komentarzy. Wojny konkurencji raczej nie są tutaj wskazane.

 17. Hehe ! Zapomniałeś› dodać‡ swojego adresu strony gdzie sprzedajesz te produkty za 60 złotych! WIELKI BŁĄD!

  A właściwie chyba refleksja. Po tym tekś›cie nikt by nie wszedł‚ na ten adres 😉

  Mnie też tekst KUBIKA rozbawił‚. Że ludzie jeszcze piszą takie bzdury 🙂

 18. Informuję™, że adresy sklepów został‚y celowo usunię™te. Wszelkie prółby reklamy będą usuwane.

 19. Kubika, widział‚em wczoraj promocję™ w Krakowie. Na rynek przyleciał‚o UFO i sprzedają te produkty za 30zł! Może jeszcze zdążysz!

 20. Niestety, nie znam tych sklepów o których pisał‚ gość‡ powyżej, ale ja zakupił‚em zestaw Penis Fit z pompką ze sklepu http://penimax.neoserv.pl.
  Jako, że mieszkam w Irlandii paczka została mi tam przysłana za dodatkową opłatą. Transakcja przebiegł‚a sprawnie, czł‚owiek z którym się™ kontaktował‚em
  telefonicznie z pytaniem o wysyłkę był konkretny i miły.

  Na opakowaniu był‚a data ważności do 2009 roku. Pompka sprawna i raczej się™ sprawdza. Kwota zakupu 230 zł‚ za zestaw. I powiem, że nie jest to jakaś wysoka cena.

  Tutaj są produkty podobne o innej nazwie. Opakowanie też ma 60 tabletek, tylko, że zażywa się 2x dziennie. Penis Fit 1x dziennie.

  Więc koszt zakupu w Polsce i tak jest połowę niższy niż na wyspach.

  Pozdrawiam wszystkich

  Ale jeszcze coś dodam. Jeżeli chcecie w Polsce mieć drugą Irlandię to widać, że pracy i zmiany mentalności ludzi potrzeba.
  Zawiść, zazdrość, opluwanie, chamstwo i bezczelność są na porządku dziennym. Bez zmiany tego nic nie będzie z oczekiwanego raju.

 21. Chciał‚em tylko powiedzieć‡, że produkty penis xl, penimax, penis fit są w największym sexshopie internetowym w Polsce w cenie 199,00 zł‚. A na wł‚asne oczy widział‚em we WrocĹławiu po 231,00 zł‚.
  Dodam, że sklep ma wiele nagrółd i pozytywnych opinii w wielu rankingach.
  Dlatego nie rozumiem po co ta dyskusja?

 22. Witam. Zamierzam kupić‡ tabletki i krem Penimax i już sam nie wiem gdzie jest podrółbka. Tabletki za 70zĹł z tej aukcji to dobry wybór czy odradzacie mi tu kupować?
  (adres usunię™ty)

 23. Kupuj gdzie chcesz. nawet za 15 zł‚. Tylko potem żebyś jakiś› bzdur tutaj nie pisał‚. Powiem szczerze już mam dosyć‡ tego tematu, czy tam czy tam czy taniej czy drożej. Możesz kupić na aukcji, na bazarze, na chodniku. Twoja sprawa!

 24. Jeżeli ja coś kupuje to patrzę na:

  Czy firma podaje adres
  Czy podaje REGON , najczęściej w regulaminie
  Czy posiada telefon stacjonarny
  Czy można płacić kartami kredytowymi. Firmy przyjmujące płatności muszą mieć umowę™ z taką firmą. To ś›wiadczy o legalnym dział‚aniu.
  Czy mają infolinię. To duży plus i ś›wiadczy o profesjonalizmie.

  I powiem jeszcze tak. Czasami wolę zapłacić trochę więcej i nie mieć‡ potem dylematów jak niektórzy na tym forum.

  Pozdr.

 25. Od ponad 3 lat zaopatruję się™ w http://www.aptekavita.com.pl , I powiem Wam coś› lepszego. Kupuje tam produkty które chcą moi klienci ( mam pensjonat ). Peł‚en profesjonalizm. Nawet z Ukrainy po to przyjeżdżają.

 26. Przygotowuje się™ do zakupu i chciał‚bym się™ dowiedzieć‡, który z tych produktów jest obecnie najnowszy (penimax, penis fit czy penis xl), bo przecież nie produkuje się™ 3 produktów o tym samym dział‚aniu na raz o różnych nazwach. Na stronie producenta firmy COBECO dostępny jest tylko Penis XL czy to znaczy ze jest to najnowszy produkt, który zastąpił‚ penimax i penis fit???.