Regualmin

Serwis ma charakter komercyjny

System blogów który właśnie oglądasz powstał z myślą… o wszystkich którzy poruszają… się wśród wielu stron internetowych i sklepów w poszukiwaniu preparatów i środków na zwiększenie potencji lub powiększenie penisa.

Serwis mojesuplementy.info prowadzi firma PRO MEDICA (LONDON) LTD  i jako jedyna jest uprawniona do moderowania i dopuszczaniu lub kasowania zarówno tekstów jak i komentarzy.

Serwis ma charakter komercyjny. Zastrzegamy sobie prawo zamieszczania artykułów sponsorowanych, tekstów komercyjnych i reklam. Zarówno w działach opinii jak i komentarzy.

Zastrzegamy sobie prawo do swobodnego przyjmowania wniosków o możliwość pisania artykułów. W pierwszej kolejności uprawnieni do swoich opinii są… stali klienci naszych sklepów po uprzednim udokumentowaniu zakupów w naszej sieci.

Pod uwagę są… brane opinie nie tylko pod względem merytorycznym, ale i praktycznym. Każdy opisywany produkt musi mieć napisaną… dokładną… nazwę oraz sklep lub stronę  internetową… w którym został zakupiony. Link oczywiście musi być prawdziwy i działają…cy.

Dodaj komentarz